yüz estetiği doktoru

Değerlendirme Puanı

Dr. Ayşegül Sivri

Estetik Cerrahi Uzmanı

1980 yılında İstanbulda doğan Op. Dr Ayşegül Sivri, Estetik Cerrahi camiasının sayısı çok az olan kadın cerrahlarındandır. İhtisası boyunca mikrocerrahi, el cerrahisi, organ nakli, yanık tedavisi, rekonstrüktif cerrahi ve estetik cerrahi gibi birçok alanda çalışmaları olmuştur.

Fotoğraflar

Doktor Ayşegül Sivri Hakkında…

1980 yılında İstanbulda doğan Op. Dr Ayşegül Sivri, Estetik Cerrahi camiasının sayısı çok az olan kadın cerrahlarındandır. 2003 yılında Kocaeli üniversitesini başırı ile bitirerek 2004 yılında derece ile kazandığı İstanbul Dr Lütfi Kırdar Kartal Eğitim Araştırma hastanesindeki plastik cerrahi ihtisasının bir dönemini Almanyada, bir dönemini ise Amerikada tamamlamıştır. İhtisası boyunca mikrocerrahi, el cerrahisi, organ nakli, yanık tedavisi, rekonstrüktif cerrahi ve estetik cerrahi gibi birçok alanda çalışmaları olmuştur.2010 yılında İstanbul Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim araştırmasındaki görevini bitiren Op Dr Ayşegül Sivri 2 yıl boyunda Balıkesir Atatürk devlet hastanesinde mecburi hizmetini tamamlamış olup bu görevi esnasında sayısız meme estetiği ameliyatı yapmıştır. Sonrasında ise 2 yıl boyunca istanbulda özel bir hastanenin plastik cerrahi şefliğini üstlenerek burada da meme estetiği üzerindeki çalışmalarına devam etmiştir. Bu görevindende 2014 yılında istifa ederek kendi kliniğini açmıştır. Halen ağırlıklı olarak meme estetiği üzerine çalışmalarına kendi kliniğinde devam etmektedir.

Bu çalışmaları sırasında  birçok seçkin dergi, gazete ve bilimsel yayında yazıları ve röportajları olan Ayşegül Sivri bir çok kongre ve eğitim toplantısında konuşmacı olarak katılmıştır. Halen meme üzerine yoğun çalışmaları bulunmaktadır. Meme estetiği ameliyatında dünyada hiçbir cerrahın ulaşamayacağı sayılara ulaşmıştır. 

Uzmanlık Alanları

  • Burun Estetiği

  • Yüz Estetiği

  • Vücut Estetiği

Estetik Öncesi Sonrası

Estetik Videoları

Doktor İletişim Bilgisi

  • UphillTowers B Blok Kat 18 Daire 107 Ataşehir / İstanbul

  • +90 216 688 30 60

  • www.aysegulsivri.com

Tüm Estetik Doktorlarını Gör