doktor elif eren aydın - tv estetik

Değerlendirme Puanı

Dr. Elif Eren Aydın

Estetik Cerrahi Uzmanı

1975 yılında Tokat da doğdu. 1997 yılında Uludağ üniversitesi Tıp Fakültesinden iyi derece ile mezun olmuştur. 1998-1999 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Anabilim dalında araştırma görevlisi olarak çalışmasının ardından. 2000 yılında Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi eğitimime başlamıştır. Eğitimi süresince özellikle dudak- damak yarığı, tümör cerrahisi, meme  ve burun estetiği ile yakından ilgilenmiştir.

Fotoğraflar

DR. ELİF EREN AYDIN Hakkında…

1975 yılında Tokat da doğdum. 1997 yılında Uludağ üniversitesi Tıp Fakültesinden iyi derece ile mezun oldum. 1998-1999 yılları arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Anabilim dalında araştırma görevlisi olarak çalıştım. 2000 yılında Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi eğitimime başladım. Eğitimim süresince özellikle dudak- damak yarığı, tümör cerrahisi, meme  ve burun estetiği ile yakından ilgilendim.

2006 yılında Haydarpaşa Numune Hastanesi Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Kliniğindeki ihtisasımı tamamlayarak Plastik ve Rekonstruktif Cerrahi Uzmanı oldum. ‘Alloderm le sarılan silikon protezlerde radyoterapi sonrası kapsül oluşumunun incelenmesi’ başlıklı uzmanlık tezim pek çok uluslar arası bilimsel kongrede yayınlandı ve 22. ISAPS Türk Plastik ve Rekonstruktif  ve

Estetik Cerrahi Derneği ISAPS kursu ‘Best of Turkey’ oturumunda en iyi ikinci bilimsel çalışma ödülü aldı. Yine aynı oturumda ikinci isim olarak çalışmada bulunduğum ‘Kepçe kulak onarımında yeni bir teknik: Distal bazlı perikondrio-adipo-dermal flep tekniği’ birincilik ödülü aldı. Eğitim sonrası 4 yıl Haydarpaşa Numune Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniğinde çalışarak asistan eğitiminden sorumlu oldum. Aynı dönemde Yeditepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğrencilerine ders verdim. 2010 yılında HNH Plastik Cerrahi Kliniğindeki görevimden ayrılarak, özel bir estetik cerrahi kliniğinde çalıştım.

Bu klinikte 4 yıl boyunca Mesul müdür ve Plastik Cerrahi Uzmanı olarak başarılı çalışmalarıma devam ettim. Uluslar arası ve ulusal kongrelerde sunulmuş pek çok çalışmam vardır. Halen bilimsel kongreleri ve gelişmeleri yakından takip etmekteyim.

Uzmanlık Alanları

  • Burun Estetiği ve Burun Ameliyatları

  • Göğüs Estetiği ve Göğüs Ameliyatları

  • Karın Germe

  • Liposuction

  • Ameliyatsız Estetikler

  • Yüz Estetikleri

Estetik Öncesi ve Estetik Sonrası

örnek foto

Estetik Videoları

Doktor İletişim Bilgisi

Tüm Estetik Doktorlarını Gör