Değerlendirme Puanı

Dr. Altan Yücetaş

Estetik Cerrahi Uzmanı

İstanbul Academy of Plastic Surgery (İAPS) bünyesinde vaser liposuction, burun estetiği ( rhinoplasty ), meme estetiği, yüz ve vücut estetiği şekillendirme, fue saç ekimi, erkek ve kadın estetiği, ameliyatlı ve ameliyatsız estetik konusunda lisans üstü eğitimler aldı.

Fotoğraflar

Doktor Altan Yücetaş Hakkında…

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Altan Yücetaş, 1975 yılında Adana’da doğdu.

İlk orta ve lise eğitimini dereceyle Adana’da tamamladıktan sonra 1992-1999 yılları arasında Eskişehir Tıp Fakültesinde eğitim görerek tıp doktoru oldu. Aynı yıl, Dicle Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi ana bilim dalında estetik, mikro cerrahi, konjenital(doğumsal) anamoliler, yanık tedavisi ve cerrahisi, yüz kırıkları, el cerrahisi, doku nakilleri, baş ve boyun cerrahisi, sinir- kas nakilleri ameliyatlı ve ameliyatsız estetik cerrahi konusunda eğitimine başladı.

2006 yılında ‘Sefalik Pediküllü, random paternli dorsal rat deri flebinde danazol kullanımının flep yaşamı üzerine etkisi’ adlı ratlar (fareler) üzerinde ki deneysel çalışma tezini sunarak Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı ünvanını aldı. Eğitimini tamamladıktan sonra, İstanbul Academy of Plastic Surgery (İAPS) bünyesinde vaser liposuction, burun estetiği ( rhinoplasty ), meme estetiği, yüz ve vücut estetiği şekillendirme, fue saç ekimi, erkek ve kadın estetiği, ameliyatlı ve ameliyatsız estetik konusunda lisans üstü eğitimler aldı.

Mecburi hizmetini kendi kurmuş olduğu Siirt Devlet Hastanesi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif cerrahi kliniğinde tamamladı. Bu süre zarfında bölgenin ilk plastik cerrahi uzmanı olması nedeniyle çok sayı da mikrocerrahi, yanık, travma cerrahisi, doğumsal anamoli ve kas ve sinir cerrahisi ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi.

Mecburi hizmet sonrası askerliğini Şırnak ve Diyarbakır asker hastanesinde tamamlayan genç doktorumuz;

2010 yılında Manisa Devlet Hastanesi, 

2011 – 2012 yılları arası İstanbul Beykoz Hastanesi,

2012 – 2013 yılları arasında Ethica Hastanesi Sağlık Grubu İstanbul,

2013 – 2015 yılları arası Memorial Şişli Hastanesi İstanbul, 

2015 – 2017 Ağustos arası kuruluşundan itibaren yer aldığı İsveç Klinik İsveç Estetikte serbest doktorları olarak estetik cerrahi, burun estetiği, meme (göğüs) büyütme estetiği, karın germe, saç ekimi, liposuction (liposakşın), vaser liposuction, ameliyatlı ve ameliyatsız genç görünüm, anti aging, saç ve kaş ekimi konularında çalışmalarını sürdürdü.

Op. Dr. Altan Yücetaş Ağustos 2017’den itibaren çalışmalarını kurmuş olduğu Fulya Terrace Şişli İstanbul’daki kliniğinde sürdürmektedir.

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Altan Yücetaş;

Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği,

Estetik Cerrahi Derneği,

Türk Oral ve Maksillofasial Cerrahi Derneği,

Türk Tabipler Birliği,

Üyesidir..

Uzmanlık Alanları

  • Yüz Estetiği

  • Burun Estetiği

  • Liposuction

  • Meme Estetiği

  • Vücut Estetiği

Estetik Öncesi ve Estetik Sonrası

Estetik Videoları

Doktor İletişim Bilgisi

  • Teşvikiye mah. Hakkı Yeten Caddesi No:11 Center:1 Kat:5 No:5 Terrace Fulya Şişli/İSTANBUL

  • +90 212 215 58 27

  • www.altanyucetas.com

Tüm Estetik Doktorlarını Gör