ANATOMİCA - TVESTETİK

Değerlendirme Puanı

ANATOMİCA

KBB ve Plastik Cerrahi Merkezi

Estetik Merkezi olarak 2005 yılında kurulan Anatomica, uzman ekibi ve gelişmiş teknolojik altyapısıyla Gayrettepe’de KBB, Plastik Cerrahi ve Saç ekimi alanında hizmet vermektedir.

Klinik Fotoğrafları

Anatomica Estetik Kliniği Hakkında

2005 yılında kurulan Anatomica, uzman ekibi ve gelişmiş teknolojik altyapısıyla Gayrettepe’de KBB, Plastik Cerrahi ve Saç ekimi alanında hizmet vermektedir. Genişleyen uzman kadrosuyla gücüne güç katan Anatomica, deneyimli ekibi, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile dünya standartlarında hizmet veriyor.

Merkezimiz, Kulak Burun Boğaz alanlarının yanı sıra Plastik Cerrahi, Medikal Estetik ve Saç Ekimi alanında da dünya standartlarında hizmet sunuyor. Anatomica, başarıyla temsil ettiği Kulak Burun Boğaz alanındaki uzmanlık ve 7/24 hizmet veren KBB acil servisi anlayışının yanı sıra Plastik Cerrahi alanında da estetik kaygılarınızı; konforlu bir ortamda, profesyonel bir yaklaşımla, deneyimli ve yenilikleri takip eden geniş kadrosuyla gidermeyi ve size doğal bir görünüm sunmayı hedefliyor.

Uzman kadrosu, teknolojik alt yapısı, farklı ve özgün mimarisi ile Anatomica, dünya standartlarında, kaliteli hizmet anlayışı ile yurtdışından gelen hastalara da etkin hizmet sunuyor. Sağlık ve güzellik anlayışımızı, sizler için daha da ileriye taşıma hedefiyle yola çıktık ve bu yolculuğumuzun sonunda, elde ettiğimiz başarının gururunu sizlerle paylaşmaktayız.

Misyonumuz

Anatomica olarak misyonumuz, uzman ekip ve son teknoloji ürünü cihazlarla sizlere istediğiniz hizmeti en kısa sürede ve en ekonomik koşullarda sunmaktır.

Merkezimiz, Türkiye’de sağlık hizmetleri alanında saygın bir yere yükselmiştir.  Uzmanlık alanında fark yaratan teknolojimiz ve deneyimli ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Vizyonumuz

Anatomica’nın hedefi, uzmanlık konuları dalında ilkleri uygulamayı sürdürüp, dünyadaki sayılı branş merkezlerinden biri olmak ve Türkiye’deki sağlık kurumları için örnek oluşturmaktır.

Kalite İlkelerimiz

  1. Uzman ekip ve yüksek teknoloji ürünü cihazlarla hizmet vermek.
  2. Hastalık teşhisinde, en hızlı ve güvenilir sonuçları vererek hastalarımıza etkin hizmet sağlamak.
  3. Hastanın sağlığını, konforunu ve ihtiyaçlarını ön planda tutmak.
  4. Ekibimizin kişisel gelişimlerine ve becerilerine katkıda bulunarak sizlere daha iyi hizmet sağlamak.
  5. Gerçekleştirdiğimiz bilimsel çalışmalar ve verdiğimiz eğitimlerle tıp dünyasına yenilikler kazandırmak.
  6. Hastalarımıza, dünya standartlarında hizmet vermek.

Tedavi Birimlerimiz

Anatomica Kulak Burun Boğaz ve Plastik Cerrahi; profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan deneyimli medikal kadrosuyla, Kulak Burun Boğaz, Plastik Cerrahi & Medikal Estetik ve Saç Ekimi bölümleriyle sizlere hizmet vermektedir.

Klinik Tanıtım Videosu

Klinik İletişim Bilgisi

  • Mevlüt Pehlivan Sokak No:23 Gayrettepe (Eski Ali Sami Yen Sokağı arkası)

  • +90 (212) 217 50 00

  • https://www.anatomica.com.tr

Tüm Estetik Kliniklerini Gör