Değerlendirme Puanı

Dentagram

Diş Kliniği – Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Dentagram diş kliniği, ağız ve diş sağlığı alanında tüm branşlarda evrensel etik ilkeler gözetiminde kaliteli sağlık hizmeti verilmektedir.

Klinik Fotoğrafları

Klinik – Hastane Hakkında

Dentagram 10 Yıllık tecrübe ve birikimi ile Ağız ve Diş Sağlığında tüm branşlarda evrensel etik ilkeler gözetilerek sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Deneyimli hekimler ve Yardımcı personel ile sizlere en iyi kalitede diş tedavi hizmeti sunmak için kendimizi sürekli geliştiriyor; Bu alanda ulusal ve uluslar arası kongrelere iştirak etmektedirler.

Yeni Nesil Diş Hekimliği” vizyonuyla hizmet veren Dentagram Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 450 m2 alanda 8 Diş Hekimi İle Hizmet vermektedir. İleri Ağız cerrahisi ve Estetik Diş Hekimliği alanında Panoramik Röntgen, Piezzo cerrahi,Dijital gülüş tasarımı, Cad-Cam , İğnesiz Anestezi gibi güncel dünya standartlarında teknolojileri kullanmaktadır.

İmplant , Gülüş Tasarımı ,Ortodonti ve Ağız Cerrahisi tedavilerinde dijital görüntüleme ve Bilgisayar destekli tasarım uygulamaları ile size en doğru tedaviyi uygulamaktadırlar.

Esnek randevu saatleri ve deneyimli hizmet ekibi ile tedavi zaman planlamasını size en uygun şekilde yapıyor; randevularınızı aksamaması ve zamanında gerçekleşmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Zen Konsept mimari ile Dizayn edilmiş olan kliniğimizde sizlerin huzurlu ve konforlu bir tedavi deneyimi geçirmeniz için gereken tüm detayları özenle tasarlanmıştır.

Dentagram Mecidiyeköy PTT’nin Karşısında Metro ve Metrobüs duraklarına yürüme mesafesindedir. Diş kliniğinin merkezi lokasyonda ulaşım açısından erişimi kolay bir merkezdir. Yurtdışından Gelecek Misafirler için İstanbul’un turistik bölgelerine oldukça yakındır.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi – Cumartesi = 10:00 – 20:00

Klinik Tanıtım Video

Klinik İletişim Bilgisi

  • Büyükdere Caddesi ,Naci Kasım Sokak, No: 5

  • +90 212 213 70 75

  • www.dentagramistanbul.com

Tüm Estetik Kliniklerini Gör