istanbul saç nakil merkezi - tv estetik

Değerlendirme Puanı

İstanbul Saç Nakil Merkezi

Saç Ekim Merkezi

istanbul saç nakil merkezi, 2019 yılının en iyi saç ekim merkezi ödülüne layık görülmüştür. İstanbul saç nakil merkezi yaklaşık 10 yıldır hizmet vermekte ve saç ekimlerinde garantili sonuçlar sunmaktadır. Üstelik tüm saç ekimlerinde maksimum greft nakli ile tek seansta sonuca gitmeye çalışmaktadır.

Klinik Fotoğrafları

Klinik – Hastane Hakkında

İstanbul saç nakil merkezi kuruluş amacı piyasada var olan saç ekim merkezleri arasında farkındalık yaratmaktır. Bugüne kadar ki yanlış ve eksik yapılan saç ekimlerinin mağdurlarının azaltılması için kurulmuştur.

İstanbul saç nakil merkezinin temel prensibi tek seansta maksimum saç ekimi yapmak, Kaliteli hizmet sunmak ve saç ekimi sonrası hayal edilen sonuçlara ulaşılmasına yardım etmektir. Saç ekimi öncesinde ve sonrasında sürekli destek olarak olabilecek en iyi sonuçların oluşmasına olanak sağlamaktır.

İstanbul saç nakil merkezi her yıl yapılan yılın enleri töreninde en iyi saç ekim merkezi seçilerek yıllardır yaptığı saç ekimlerinin kalitesini de kanıtlamış bir saç ekim merkezidir.

İstanbul saç nakil merkezi son teknoloji safir fue yöntemleri ile saç ekimi yapmakta ve saç ekimlerinin yanı sıra kaş ekimi, sakal ekimi, pop tedavisi ve saç mezoterapi tedavileri ile saç sorunlarında hizmet vermektedir.

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi – Cumartesi = 09:00 – 18:00

Saç Ekimi Öncesi – Saç Ekimi Sonrası

Klinik Tanıtım Video

Klinik İletişim Bilgisi

  • Teşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:11/31 Terrace Fulya Center

  • +90 553 963 71 55

  • www.sacnakilmerkezi.com

Tüm Estetik Kliniklerini Gör