türkiye estetik kliniği

Değerlendirme Puanı

Real Estetik

Estetik Cerrahi Kliniği

Real estetik, İstanbulda hizmet veren dünyanın 60’dan fazla ülke vatandaşlarına Türkiye’yi sevdiren estetik cerrahi konsunda uzman kadrosu ve güler yüzlü hizmetleri sayesinde çokça tercih edilen bir estetik kliniğidir. Estetik kliniği diyoruz ama tüm işlemleri A Plus hastane ortamında steril ameliyathane şartlarında gerçekleştirmektedir.

  • +90 553 963 71 55

Klinik Fotoğrafları

Klinik – Hastane Hakkında

Türkiye’nin Estetik Merkezi, Real Estetik

Real Estetik, gerçekçi ve ideal bir estetik merkezi olarak estetiğin tüm alanlarında hizmet vermekteyiz. İdeal ve doğru bir estetik tedavi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Estetik merkezi olarak 10 yıldan fazla olan estetik tecrübemizi en uygun fiyat ve kalite anlayışı ile sunmaktayız. Amerikan sağlık standartları olan JCİ ve Türk sağlık standartları İso belgeli A Plus hastane ortamında %100 kaliteli hizmetler sunmaktayız. Estetiğin tüm alanlarının yanı sıra diş ve saç estetiğinde de  hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Önceliğimiz insan sağlığı olup asla zarar verici uygulamaları önermemekte ve uygulamamaktayız. Estetik diyince akla hemen ünlüler gelmektedir. Fakat bilinmeli ki başkasına bezemek için yapılan estetik yanlıştır. Bunun yerine doğru olan estetik, var olan bir problemi ortadan kaldırmak için yapılandır. Doğru ve ideal estetiğin amacı var olan sorunu ortadan gidermek ve bu sırada ufak dokunuşlar ile sizi mutlu etmektir

Başlıca Estetik Tedavileri Şu şekildedir;

Burun estetiği,

Meme estetiği,

Yüz estetiği,

Saç Estetiği,

Diş estetiği,

Liposuction,

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi – Cumartesi = 10:00 – 19:00

Klinik Tanıtım Video

Klinik İletişim Bilgisi

  • Şişli / İstanbul

  • +90 553 963 71 55

  • www.realestetik.com

Tüm Estetik Kliniklerini Gör