Vajina Estetiği – Genital Estetik

Vajina estetiği, günümüzde en çok uygulanan estetik ameliyatlardan biridir. Sonuç olarak genital bölge estetikleri burun gibi ön planda olmadığı için yapılan genital estetik operasyonlarıda gizli kalmakta ve kimin vajina estetiği yaptırdığıda belli olmamakta aynı zaman da bilinmemektedir.

Vajina estetiği, diğer bir deyişle genital bölgelerde yapılan ameliyatlar asla bilinmez mahremiyet ihlali yapmamak için asla fotoğraf paylaşımıda yapılmamaktadır. Doktor hatsa mahremiyeti ve gizliliğinde kalacağı için güvenilir doktorlar tercih edilerek rahatlıkla genital estetik ameliyatları yaptırılabilir.

Vajina Estetiği Hangi Durumlarda Yapılır ?

Vajina estetiği hangi durumda yapılır veya hangi durumlarda genital estetik ameliyatları tercih edilebilir ? Genital estetikte kullanılabilecek bir çok etken vardır. Vajina estetiğinde en büyük etken ve vajina estetiği olma isteği psikolojiktir. Psikolojik olarak vajina dış görünüşünden rahatsızlık duyan 18 yaşını aşmış tüm kadınlar tercih edebilmektedir.

Vajina estetiğinde çözümler ameliyatlarla veya ameliyatsız olarak bir çok şekilde tedavi edilebilmektedir. Vajina estetiği kendi içinde de dış vajina estetiği ve iç vajina estetiği olarak ikiye ayrılmaktadır.

Vajina dış bölüm estetikleri genelde psikolojik problemler için tercih edilirken vajina içi bölümlerinin estetikleri biraz daha ciddi problemlerin giderilmesinde tercih edilir.

Vajina estetiği, idrar kaçırma problemlerinin giderilmesi, klitoris, vajina iç ve dış dudakları, vajina genişletme, vajina daraltma, vajina sarklamları, vajina kokuları, cinsel isteksizlik, vajina kuruluğu, kızlık zarı onarımı, cinsel ilişki sonrası yaralanma ve kanama gibi bir çok problemin düzeltilmesi için yapılan her 3 kadından birinin probleminin ortadan kaldırılmasına olanak sağlamaktadır.

Yukarıda saydığımız tüm vajina problemlerinde vajina estetiği ile hem estetik bir vajinaya sahip olunabilir hemde var olan sorun ortadan kalkabilmektedir. Vajina estetiği sayesinde tüm sorunlardan kurtulmak hemen hemen mümkünken bazen çekingenlik sebebiyeti ile ameliyat olmak ve sorundan kurtulmak mümkünken tercih edilmemektedir.

Oysa sırf vajinal sorunlar sebebi ile biten evlikler veya evlilikten kaçınan kadın sayısı oldukça fazladır. Aslında günümüzde estetik cerrahi alanda çalışan yüzlerce kadın estetik doktorları da mevcuttur. Kadın estetik doktorları ve kadın doğum doktorları olduğu unutulmamalı ve en azında kadınlar için kadın doktorların var olduğuda unutulmamalıdır.

Cinsellikte mutluluğu yakalamak genel yaşantıyada yansıyacağı hatta aile, iş ve sosyal çevrede daha başarılı olmayı sağlayacağı için genital estetik ameliyatları ile sorunlardan kurutulup geleceğe umutla bakmak çok kolaydır. Tv estetik, genital estetiği alanında uzman onlarca doktoru kolayca bulmanızı ve sorunlardan kurtulmanızı sağlamaya çalışmaktadır.

Vajina Daraltma

Vajina Daraltma, Vajina genişlemesi probleminin asıl sebebi çoklu doğumlar, yaşın ilerlemesi, zorlayıcı ve farklı pozisyonlardaki cinsel ilişki, çoklu erkek ilişkisi gibi bir sürü etken ve bazı kadınların vücut yapısı kaynaklı istenilenden geniş vajina iç yapısına sahip olan kadınlar mevcuttur. Bu durum vajina dış görünümünü etkilemezken cinsel ilişkide hem kadını hemde erkeği mutsuz edebilmektedir.

Vajina daraltma işlemleri günümüzde evlilik kurtaracak kadar değerli ve cinsel ilişkiden keyif almanızı sağlayacak önemli bir estetik operasyondur. Vajina genişliği bazen yanlış anlaşılmaların özellikle erkeklerin tatmin edemiyor muyum korkusuna kapılmasına kadınlardan uzaklaşmasına sebebiyet bile verdiği bilinmektedir.

Vajina Dudaklarının Ameliyatları

Vajina dudakları iç dudaklar ve dış dudaklar olarak tüm kadınlarda vardır ve vajina iç dudakları normalde daha küçük ve eşit büyüklükte olması gerekirken, vajina iç dudak sarkmaları oldukça çok gözlenmektedir. Bazen vajina iç dudakları eşit sarkmaz ve biri daha büyük ve daha sarkık olabilir. Bu durum hem psikolojik problemler oluşturabileceği gibi hemde kötü konu mantar gibi istenmeyen durumlara neden olabilmektedir.

Vajina dudaklarının normalden büyük olması cinsel problemlere ve cinsel ilişki sırasında da sorunlara sebebiyet vermektedir. En çok tercih edilen vajina dudaklarının estetik amaçlı düzeltilme operasyonları sorunlardan kurtulmaya olanak sağlar.

Klitoris Estetiği

Klitoris kadınların en hassas bölgesi ve haz noktasıdır. Ama her kadında klitoris bulunmasına rağmen yapıları tamamen farklıdır. Bu farklılıklarda klitoris estetiği yaptırma isteği yaratmaktadır. Klitoris estetiğinde en çok şikayet alan ve yaptırılmak istenen ise klitorisin büyüklüğünde ve mayo giyinildiğinde belli oluşundan kaynaklanmaktadır.

Büyük bir klitorise sahip olmak sağlık açısından aslında sorun teşkil etmesede görüntü sebebiyeti ile estetik olmak istenmektedir. Klitoris haz bölgesi olduğunda da haz seviyesi ile sertleşmeke ve daha da büyümektedir. Bu durum yine erkekleri bazen rahatsız edebilmekle beraber bazen kadınlarda da cinsel ilişkide ağrıya sebebiyet vererek cinsel  yaşamdan uzaklaşmasına sebebiyet vermektedir.

Yine bir diğer klitoris estetiği de küçük ve duyarsız olan bu yüzden cinsel ilişkiye girsede haz alamayan kadınlar için yapılan klitorisi daha belirgin hale getirmeye çalışılan estetik operasyonlardır. Klitorisin küçüklüğü aslında klitorisin dış doku kalınlığından kaynaklanması ve üzerinde çok fazla doku olmasından kaynaklanmasıdır.

Klitoris üzerinde ve çevresinde bulunan dokulara müdahaleler ile klitoris belirginleştirilir ve cinsel ilişkide haz alımı kolaylaştırılır.

Klitoris Estetiği, Klitorise Zarar Verir Mi?

Klitoris kadınlar için çok önemlidir. Kadınların haz duygusunun yaşamasının kaynağıdır. Klitorise yapılacak bir müdahalenin yani klitoris estetiğinin, klitorise zarar verip vermeyeceğide bu yüzden endişe ile karşılanması çok normaldir. Fakat klitorise yapılan estetik amaçlı müdahalelerin hiç birinde direkt olarak aslında klitorise müdahale olmamaktadır.

Genellikle klitoris çevresine yapılan müdahalelerle çözümler üretildiği için asla klitoris zarar görmemektedir. Klitorise zaten tüm estetik doktorları da müdahale yapmamaktadır.

Vajina Estetiği Sonrası Cinsel Yaşam

Vajina estetiği sonrası cinsel yaşam kısa bir süre etkilense de sonrasında kesinlikle hiç bir kısıtlama olmadan düzenli olarak cinsel ilişkiye girmenize hatta ve hatta daha önce yaşanan problemlerinde olmadığı düşünüldüğünde üst seviye bir cinsel ilişkinin beklediği unutulmamalıdır.

Örneğin doğum sonrası oluşan vajina genişlemeleri vajina daraltma ameliyatı ile istenilen darlık seviyesine ulaşır ve hem erkek hemde kadın cinsel tatmine daha kolay ulaşabilir. Cinsel hayat daha iyi olduğundan aile yaşantışıda daha sağlıklı daha mutlu ve sorunsuz olacaktır.

Vajinal estetikler genelde bulunduğu bölge yani genital bölge olduğu için oldukça fazla kanlanmaktadır. Fazla kanlanan dokular ameliyat sonrası daha hızlı iyileşmektedir. Ortalama olarak genital estetiktik yaptıranla 10 ila 20 gün arasında tam iyileşmeye kavuşmaktadır. Aslında iyileşme ve tam iyileşme arasında fark vardır. Her zaman vajina estetiği sonrası maksimum süre beklemek, bu sürede gerekli tedavi ve ilaç kullanımını düzenli yapmak, vajina temizliğine çok daha fazla özen göstermek ve cinsel ilişkiden zor da olsa uzak durmak ömür boyu daha sağlıklı bir vajinanın temellerini atacaktır.

Vajina bölgesi enfeksiyon riskine maalesefki çok uygundur ve bu yüzden vajina estetiklerinden sonra enfeksiyon riski untulmamlı ve en ufak bir akıntı, kaşıntı veya kanama durumlarında doktorunuza başvurmalısınız.

Vajina Estetiği Fiyatları

Vajina estetiği düşünüldüğü kadar pahalı bir uygulama değildir. Üstelik vajinal problemlerde tercih edilebilecek iki doktor grubu bulunmaktadır. Kadın doğum doktorları ve estetik cerrahi doktorları vajina estetiği alanında hizmet vermektedir. Bu yüzden vajina estetiği fiyatları pahalı estetik uygulaması değildir.

Vajina estetiği fiyatları bir çok sebebten dolayı farklılık gösterebilmektedir. Tabiki en büyük etken doktorun tecrübesi ve hizmet verdiği bölge vajina estetiği fiyatları üzerinde doğrudan etkilidir. Vajina estetiği fiyatlarında yapılacak olan tedavinin de vajina estetiği fiyatlarını değiştireceği için tek tek yazmak maalesef mümkün değildir. Fakat tv estetik sayesinde onlarca vajina estetiği yapan ve vajina estetiği alanında tecrübeli estetik doktorları bulmanızı sağlamaktayız.

Vajina estetiği fiyatları en düşük 3000 tl iken üst fiyat seviyesi vermek mümkün olmamaktadır. Dediğimiz gibi uygulanacak olan vajina estetiği tedavisi ile yapılacak olan bölge ve uygulayan doktor vajina estetiği fiyatını doğrudan etkilemektedir.

Tv estetik, Vajina estetiği fiyatlarını direkt estetik doktorlarından almanızı ve aracısız fiyatlara ulaşmanızı sağlamak için tüm estetik doktorlarının telefon ve internet adreslerini sunmaktadır. Sunduğumuz estetik doktorları hakkında tüm bilgileri kolayca bulabilir doktorları karşılaştırabilir ve kolaylıkla estetik ameliyatınızı yaptırabilirsiniz.